Lūpų tušavimas

 • Lūpų tušavimas
 • Lūpų tušavimas
 • Lūpų tušavimas

Ryškiau ar mažiau intensyvia spalva padažytos, ypač natūraliai atrodančios lūpos kasdien, neeikvojant laiko stovint prie veidrodžio ir be didelių pastangų? Lūpų tušavimo procedūra yra tas sprendimas, kuris tikrai palengvins kasdienybę, leis sutaupyti laiko, lėšų kosmetikai, o svarbiausia – suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Lūpų tušavimo procedūra išryškins natūralią Jūsų lūpų formą ir suteiks intensyvesnį pasirinktą atspalvį. Lūpų tušavimas atliekamas nuo viršutinės lūpos kontūro, pereinant link vidinės lūpos dalies. Meistrei taikant akvarelinę techniką, derinamas pigmento intensyvumas, išgaunamas labai natūralus efektas pereinant nuo ryškesnės kontūro spalvos iki švelnesnio lūpų visumos užpildymo.

Atkreipiame dėmesį, kad ilgalaikis makiažas nedidina lūpų apimties. Juo galima tik vizualiai šiek tiek išryškinti ir taip išgauti putlesnių lūpų efektą.
Klientėms, turinčioms lūpų pūslelinę, savaitę prieš tušavimo procedūrą patariama imtis visų įmanomų herpetinės infekcijos profilaktikos priemonių.

Kaina: 150 €

Trukmė:  1,5-2 val.

DOVGIALO

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius 09310, Lietuva
Tel: +37065911777
El. paštas: [email protected]
Facebook: VDG Style grožio salonas


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos mūsų paslaugos

 • Akių kontūro mikropigmentacija

  Ryškesnis ar blankesnis akių kontūras suteikia žvilgsniui ryškumo, elegancijos, tačiau dailiai apsivesti akis pieštuku ar plunksnele pavyksta tikrai ne kiekvienai.

 • Antakių mikropigmentacija

  Kelerius pastaruosius metus itin populiarūs išlieka ryškesni, platesni, kuo natūraliau atrodantys antakiai. Viena iš populiariausių ilgalaikių grožio procedūrų – antakių mikropigmentacija.

 • Antakių tušavimas

  Ryškesnis ar blankesnis akių kontūras suteikia žvilgsniui ryškumo, elegancijos, tačiau dailiai apsivesti akis pieštuku ar plunksnele pavyksta tikrai ne kiekvienai.

 • Ilgalaikio makiažo mokymai

  Mokymų metu suteikiama tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių. Pabaigus kursą, išduodamas sertifikatas.

 • Lūpų mikropigmentacija

  Pabusti savaitgalio rytą tarsi su ką tik mėgstamais dažais padažytomis lūpomis? Tokį džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi Jums gali padovanoti permanentinis makiažas

 • Makiažo mokymai

  Mokymų metu suteikiama tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių, leidžiančių vėliau savarankiškai atlikti įvairaus stiliaus makiažą. Pabaigus kursą, išduodamas sertifikatas