Antakių tušavimas

 • Antakių tušavimas
 • Antakių tušavimas
 • Antakių tušavimas

Viena iš populiariausių ilgalaikio makiažo procedūrų – antakių tušavimas. Ją renkasi moterys, kurios pavargo nuo kasdieninio stovėjimo prie veidrodžio stengiantis paryškinti, suteikti formą, tolygią spalvą savo antakiams. Antakių tušavimas suteikia ypač natūralų efektą. Patyrusi meistrė patars, kurią tušavimo techniką pasirinkti: ombre (spalvos intensyvumo šešėlinis efektas), pikselinį tušavimą ar kita.

Svarbu prieš priimant sprendimą išsakyti savo pageidavimus ir kartu su profesionale meistre pasirinkti tai, kas geriausiai tinka būtent Jums. Procedūra neskausminga, jos trukmė – 1,5–2 val. Paprastai užtenka 2–3 korekcijų. Kaip ir kitų ilgalaikio makiažo procedūrų nerekomenduojama atlikti sergančioms tam tikromis ligomis (vilklige, hepatitu, glaukoma, įvairiomis odos ligomis).

Antakių priežiūra po procedūros

Iš karto po procedūros, kol oda dar nėra sugijusi, ypač svarbi tinkama priežiūra. Pirmąsias dvi savaites:

 • Venkite tiesioginių saulės spindulių, soliariumo – gali išblukti ar net pasikeisti pigmento spalva.
 • Venkite lankytis pirtyse, baseinuose, maudytis vandens telkiniuose. Po procedūros ant odos formuojasi apsauginis šašas, todėl labai svarbu leisti odai gerai sugyti. Šašas turi nukristi savaime. O drėgmės kupina aplinka šį natūralų procesą paspartina ir šašas dažnai nukrinta nespėjus odai gerai sugyti. Dėl to gali atsirasti makiažo netolygumų.
 • Kol nukris šašai, naudokite specialų tepalą. Juo tepkite kelis kartus per dieną kas keletą valandų.
 • Nusipraususios veidą, jį sausinkite rankšluosčiu lengvai priliesdamos veidą. Jokių būdu netrinkite, nes galite pažeisti apsauginį šašą.

Praėjus porai savaičių, kai oda jau sugis, specialios priežiūros nebereikia. Tačiau maždaug po mėnesio, jei nukritus šašui atsiranda kokių nors spalvos ar kontūro nelygumų, dažniausiai prireikia korekcijos procedūros. Tai normalu – kiekvieno mūsų organizmas kitoks ir kiekvieno žmogaus oda tą patį pigmentą pasisavina skirtingai. Jei odai sugijus, pasimato nelygumų ar atsiranda vietų, kuriose pigmentas įsigėrė silpniau – korekcijos metu tai sutvarkoma.

Kaina: 150 €

Trukmė:  1,5-2 val.

DOVGIALO

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius 09310, Lietuva
Tel: +37065911777
El. paštas: [email protected]
Facebook: VDG Style grožio salonas


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos mūsų paslaugos

 • Akių kontūro mikropigmentacija

  Ryškesnis ar blankesnis akių kontūras suteikia žvilgsniui ryškumo, elegancijos, tačiau dailiai apsivesti akis pieštuku ar plunksnele pavyksta tikrai ne kiekvienai.

 • Antakių mikropigmentacija

  Kelerius pastaruosius metus itin populiarūs išlieka ryškesni, platesni, kuo natūraliau atrodantys antakiai. Viena iš populiariausių ilgalaikių grožio procedūrų – antakių mikropigmentacija.

 • Ilgalaikio makiažo mokymai

  Mokymų metu suteikiama tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių. Pabaigus kursą, išduodamas sertifikatas.

 • Lūpų mikropigmentacija

  Pabusti savaitgalio rytą tarsi su ką tik mėgstamais dažais padažytomis lūpomis? Tokį džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi Jums gali padovanoti permanentinis makiažas

 • Lūpų tušavimas

  Ryškesnis ar blankesnis akių kontūras suteikia žvilgsniui ryškumo, elegancijos, tačiau dailiai apsivesti akis pieštuku ar plunksnele pavyksta tikrai ne kiekvienai.

 • Makiažo mokymai

  Mokymų metu suteikiama tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių, leidžiančių vėliau savarankiškai atlikti įvairaus stiliaus makiažą. Pabaigus kursą, išduodamas sertifikatas