APIE MUS

Meistrė Renata grožio paslaugų sferoje dirba nuo 2005 metų. Įgijusi aukštą kvalifikaciją, nuolat tobulindamasi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, ji yra puiki tiek įprasto, tiek ilgalaikio makiažo specialistė.

Turėdama svarios patirties bei norėdama ją perduoti jaunimui, meistrė Renata užsiima ir pedagogine veikla: yra dėstytoja Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre bei organizuoja individualius bei grupinius mokymus.

Klientes Renata priima moderniose, estetiškose grožio salono „VDG Style“ patalpose, pačiame Vilniaus centre. Čia siūlomas platus grožio paslaugų asortimentas:

  • antakių, lūpų, akių kontūro mikropigmentacijos procedūros;
  • dieninis, vakarinis, proginis makiažas;
  • individualūs ir grupiniai makiažo mokymai;
  • individualūs ir grupiniai ilgalaikio makiažo mokymai
caret-down caret-up caret-left caret-right
Juozas

Pas Renatą lankausi jau 3 metus. Puikiai parenka procedūras pagal odos tipą, nuolat išbando kažką naujo. Rezultatas puikus. Tik pačios geriausios rekomendacijos!

Ligita

Puiki, savo sritį išmananti specialistė, parinks pačią geriausią procedūrą, rekomenduoju ir džiaugiuosi kad sutikau puikią specialistę! Ačiū, iki pasimatymo

Jurgita

Pradėjau lankytis pas Renatą išgirdusi kitų kolegų susižavėjimą procedūromis. Dabar pati esu išbandžiusi ir rekomenduoju patikėti grožio puoselėjimą šiai specialistei

DOVGIALO

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius 09310, Lietuva
Tel: +37065911777
El. paštas: [email protected]
Facebook: VDG Style grožio salonas


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.